Lokalizacja

Trójmiasto należy do ścisłej czołówki rynku biurowego w Polsce i jego pozycja stale się umacnia. Obszar ten odnotowuje rekordowe zainteresowanie międzynarodowych i polskich inwestorów, którzy widzą potencjał nie tylko w Gdańsku, ale i w Gdyni – dynamicznie rozwijającym się, nowoczesnym mieście.  

Otoczenie biznesowe i rozbudowana infrastruktura miejska powoduje, że wzdłuż ulicy Łużyckiej, gdzie zlokalizowany jest park biurowy TENSOR, rozwija się drugie największe zagłębie biurowe w Trójmieście. Bezpośrednie sąsiedztwo Drogi Gdyńskiej i Alei Zwycięstwa zapewnia szybki dojazd do obwodnicy i sprawne poruszanie się wzdłuż głównej arterii Trójmiasta.

Jednym z istotnych atutów TENSOR jest także dostęp do środków komunikacji miejskiej. Zlokalizowana obok kompleksu TENSOR stacja Szybkiej Kolei Miejskiej Gdynia Redłowo i stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która łączy Gdynię z lotniskiem w Gdańsku, umożliwia regularne i komfortowe połączenia z całym Trójmiastem, miastami sąsiadującymi, a także resztą świata.

2 min Centrum Handlowe Riviera
5 min Gdynia Dworzec Główny
21 min Międzynarodowe Lotnisko GDN
29 min Gdańsk Dworzec Główny
3 min Centrum Handlowe Riviera
12 min Gdynia Dworzec Główny
35 min Międzynarodowe Lotnisko GDN
55 min Gdańsk Dworzec Główny
PKM
4 min Gdynia Dworzec Główny
15 min Międzynarodowe Lotnisko GDN
25 min Gdańsk Dworzec Główny
SKM
6 min Gdynia Dworzec Główny
30 min Gdańsk Dworzec Główny
4 min Centrum Handlowe Riviera
11 min Gdynia Dworzec Główny
60 min Międzynarodowe Lotnisko GDN
80 min Gdańsk Dworzec Główny